Club Afrodit Tatil Köyü- Balıkesir

Club Afrodit Tatil Köyü
Club Afrodit Tatil Köyü
Club Afrodit Tatil Köyü
Club Afrodit Tatil Köyü
Club Afrodit Tatil Köyü
previous arrow
next arrow
SliderClub Afrodit Tatil Köyü, tarih ve mitolojinin doğayla birleştiği, farklı kültürlerin ve doğal lezzetlerini barındıran eviniz rahatlığında bir ortam. Club Afrodit Tatil Köyü 40 otel odası, 22 küçük suit, 18 büyük suit ve toplam 200 yatak kapasitesiyle farklı seçenekler sunuyor.

Club Afrodit Tatil Köyü güneşin tadını çıkarmak isteyenlere havuz veya özel plaj seçenekleri sunmaktadır. Çocuğunuz doğayı keşfederken, siz doğal bir ortamda sağlık ve sporu bir arada bulabileceksimiz

Siz değerli misafirlerine sunduğu tüm yiyeceklerin, patlıcanlar, biberler ve domateslerin her birini kendi bahçesinden ve seralarında yetiştiriyor, konaklamanız ensasında konforunuz kadar, sağlıklı beslemenize de son derece önem veriyoruz.

Şimdiden keyifli bir tatil dileriz.

Club Afrodit Tatil Köyü tabiat ile iç içe, şehir stresinden uzak, kendinizi dinleyebileceğiniz bir ortam sizi bekliyor.

Nefes açıcı havasıyla oksijen deposu,Club Afrodit Tatil Köyü bahçesinde organik olarak yetiştirilen sebzelerden ev yapımı yemekler, doğal köy besinleri, taş fırınlarda pişen ev yapımı yemekler, doğal köy besinleri ve organik zeytinyağı ile sağlık ve lezzetin buluştuğu Ege Mutfağının gerçek tatlarını keşif edeceksiniz.

Club Afrodit Tatil Köyü, Organik Tarım metotları ile kendi bahçesinde yetiştirdikleri sebze ve meyveleri açık büfede konuklara sunuyor.
Akdeniz mutfağının sebze yemeklerimizi Kaz Dağları’nın bir çoğu endemik olan otlar ile daha da zenginleştiriyoruz. Tüm yemeklerini Afrodit Natural Stuff serisi zeytinyağla hazırlıyor. Şifalı bitkilerden hazırladıkları Afro Çayı konuklarına sunuyor.

Sabah Kahvaltısı 08:00 – 10:30 saatleri arasında açık büfe.

Geç Kahvaltı 10:30 – 11:30 saatleri arasında geç uyananlar için.

Snack Servis 11:30 – 16:00 saatleri arasında havuz başı ve snack mutfakta servis yapılır.

Öğle Yemeği Snack mutfakta Alacarte servis, ana mutfakta her türlü ızgara çeşitleri, sulu yemekler ve beach cafede deniz mahsulleri servis edilir.

Akşam Yemeği 20:00 – 22:30 saatleri arasında Gargaros Teras Restaurant’ta açık büfe olarak sunulmaktadır.

Otel Aktiviteleri

yarı olimpik yüzme havuzu
kapalı yüzme havuzu
çocuk havuzu
Su kaydırağı
Spor
Sabah sporu
Doğa yürüyüşleri
Tenis
Masa Tenisi
Aerobik
Plaj Voleybolu aktivitelerden yararlanabilirsiniz

Club Afrodit Tatil Köyünde yüksek kapasiteli biyolojik atık su arıtma tesisi bulunmaktadır. Arıtılan bu sular ile bahçe sulanması yapılmaktadır.