Her Gün Uludağ Turu

uludağ-turuİstanbul’dan Uludağ’a turlarımız artık hafta içi dahil her gün kesin kalkışlı. PenguenTepe ile aynı sıcak hizmetimiz ile Uludağ turlarını her gün vermenin heyecanı içerisinde olacağız. Ayrıca; bildiğiniz güvendiğiniz PenguenTepe kayak malzemelerini uygun fiyatlarla temin edebileceksiniz. Rezervasyonunuz ile kayak malzemelerinizi de ayırtın, Kadıköy durağımızdan teslim alın, dağda kayak odaları sıraları ve sürpriz malzemeler ile vakit harcamayın. Otobüsümüzden direk pistlere çıkın 😉

Öğlenleyin arzu ederseniz indirimli şekilde sucuk ekmek yiyebilirsiniz. Bursa’dan dönerken de turumuzu İskender ile taçlandırıyoruz.

0216 606 4000 | tur (at) penguentepe.com | Penguen Tepe Turizm. TüRSAB belge no: 9953

Lüks ve konforlu ulaşım

Olabilecek en konforlu ve lüks araçlarla yolda sıkılmayacaksınız. Otobüslerimiz koltuk arkası büyük ekranlı, internetli ve fazlasına sahiptir.

kayak-malzemeleri-kiralama-icon

PenguenTepe’den Kayak kiralama

11 yıldır Kartepe ve Kartalkaya’daki şubelerimizden bildiğiniz, güvendiğiniz malzemeleri İstanbul’da Kadıköy ofisimizden teslim alın, Uludağ’da sürpriz yaşamadan vaktinizi pistlere ayırın.

konaklamalı kartepe turu

Konaklamalı Uludağ Turu

Konaklamalı Uludağ turu düşünür iseniz, tıklayın, alternatiflerimizi inceleyin. Ulaşım ve kayak malzemeleri ihtiyaçlarınızı da uygun koşullarda çözelim: