İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon

İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon
İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon
İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon
İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon
İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon
previous arrow
next arrow
Sliderİkbal Thermal Hotel & Spa , sizi Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı Afyonkarahisar’ı ziyaret etmeye davet ederken, termal, kültür, iş ve alışveriş gezilerinizi huzur ve konforla buluşturuyor.

İkbal Termal Hotel & Spa, Akdeniz, Ege ve Orta Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktada. tarih, doğa ve kültür başkentinde misafirlerini ağırlamak için bekliyor.

İkbal Thermal Hotel & Spa, Afyon İzmir karayolu 9 uncu Km’si üzerinde 115 bin m² arsa üzerinde açık hava alışveriş merkezi ve aktivite merkezi bulunan tesisde siz değerli misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyar.

İkbal Thermal Hotel & Spa Sosyal aktiviteler, açık hava alışveriş merkezleri ve büyük salonları, kongre ve büyük toplantılarınıza ev sahipliği yapacaktır.

İkbal Thermal Hotel & Spa Otelde 286 oda, 588 standart yatak ve ilave yatak seçenekleri ile 860 kişilik konaklamaya imkan sunmaktadır,

İkbal Thermal Hotel & SPA 1200 kişilik kapasiteli salonları ile birinci sınıf teknolojik donanımları sayesinde her türlü ihtiyacı karşılayabilecek imkanları sunmaktadır.

İkbal Thermal Hotel & Spa’nın giriş lobisi konforlu ve ferahtır.

İkbal Thermal Hotel & Spa; çok amaçlı toplantı salonları, termal havuzları, spa merkezi, sağlıklı yaşam merkezi, özel doktorlara sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile misafirlerini beklemektedir.

Sosyal aktiviteler, açık hava alışveriş merkezleri ve büyük salonları ile İkbal Thermal Hotel & Spa, kongre ve büyük toplantılarınıza ev sahipliği yapmaktdır.

İkbal Thermal Hotel & SPA Ekonomik Oda, Standart Oda, Engelli Odası, Lüks Superior Oda, Aile odası ve Suit oda kategorilerinde tasarlanmıştır.