Kervan Tatil Köyü – Balıkesir

Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
previous arrow
next arrow
SliderKervan Tatil Köyü Oksijen deposu Altınoluk’un oldukça sakin bir köşesinde, güneş, deniz ve kumun yanında, Kazdağları’nın kutsal zeytin ağaçlarının gümüşümsü rengi ile Ege’nin pırıl pırıl mavi sularının birleştiği yerde konumlanmıştır.

Kervan Tatil Köyünde gün boyunca gerek doğa yürüyüşleri, gerekse denizde yüzme gibi aktiviteler yaparsınız.

Kervan Tatil Köyü Balıkesir ili Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Beldesinde son derece dikkat çekici bir turistik merkezdir. Özellikle de Kervan Tatil Köyü bünyesinde yer alan denize sıfır restoranda, muhteşem bir manzara eşliğinde organik, doğal, lezzetli yemekler yenebilir ve dünya mutfaklarından da farklı tatların tadına varabilirsiniz.

Kervan Tatil Köyünde Bungalow olarak tasarlanmış tesisde toplam 41 normal ve 2 suit oda bulunmaktadır. Zeytin ağaçları içerisindeki Kervan Tatil Köyünün tüm odalarda

klima
uydu yayını
lcd tv
banyo
kablosuz internet erişimi vardır.

En lezzetli yemeklerin servis edildiği Kervan Tatil Köyü restoranda damak tadınıza göre çeşitli menüleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı yemekler doğrudan Kuzey Ege mutfağının mistik tatlarını barındırırken, bazı yemekler ise dünyanın pek çok farklı yerine ait tatları sofraya getirmektedir.

Kervan Tatil Köyünde Et yemekleri, tavuk ya da balık yemekleri başta olmak üzere seçkin alternatifler ile öğle ve akşam yemeklerinde muazzam tatlar almanız mümkündür. Ayrıca Ege’ye ait sebze yemekleri, organik besinler ve çok daha fazlası da bu restoranda sizlerle buluşmaktadır.

Öte yandan yemeklerin lezzeti ile beraber dikkat çeken bir diğer husus da restoranın konumu ve yeridir. Denize sıfır bir pozisyonda bulunan Kervan Tatil Köyü restoranında deniz manzarası eşliğinde harika bir yemek yiyebilirsiniz. Akşam yemeklerinde tertemiz havanın ve yıldızların altında kendinizi ödüllendirebilir, sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu anlar yaşayabilirsiniz.