Le Chalet Yazıcı Hotel Uludağ

Le Chalet Yazıcı Hotel Uludağ
Le Chalet Yazıcı Hotel Uludağ
Le Chalet Yazıcı Hotel Uludağ
Le Chalet Yazıcı Hotel Uludağ
Le Chalet Yazıcı Hotel Uludağ
previous arrow
next arrow
SliderLe Chalet Yazıcı Hotel Türkiye’nin en eski ve gözde kayak merkezi Uludağ’da ilk akla gelen Oteller Bölgesi’nde sizlere hizmet vermektedir.

Le Chalet Yazıcı Hotel’in Sıcak atmosferi kendinizi dağ evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlamaktadır. Le Chalet Yazıcı Hotel 40 yıldır muşterilerine hizmet vermektedir. Grand Yazıcı Otelleri Le Chalet; Bursa şehir merkezine 35 km, İstanbul ise 235 km uzaklıktadır.

Le Chalet Yazıcı Hotel Tam pansiyon ve tüm öğünlerde açık büfe olarak hizmet vermektedir. Le Chalet Yazıcı Hotel toplam 18 odası ile misafirlerinin kayak keyfinin tadına varması, eğlenmesi, dinlenmesi, bembeyaz bir masal dünyasında romantik anlar yaşayabilmesi için sıcak şarap, kayak ekipmanları kiralama gibi hizmetler vermektedir.

Meribel Cafe’de gün boyunca sıcak şarap eşliğinde arkadaşlarınızla sohbet edip, kitap okuyup, kayak pistini seyredip dinlenebilirsiniz.

Le Chalet Yazıcı Hotel hafta sonlarında özel organizasyonlar, konserler ve etkinliklerin ev sahipliğini yapan tesis önemli sanatçıları ve DJ’leri ağırlamaktadır.

YEME & İÇME
Kayak ve kar keyfini gün boyu yaşadıktan sonra, Uludağ’ın büyüleyici kış manzarasına karşı şarabınızı yudumlaya bilirsiniz.

AKTIVITELER
Le Chalet Yazıcı Hotel hem doğayla baş başa, dinlendirici bir tatil hayal edenler hem de eğlenceli aktivitelerle tatili bir festival dönüştürmek isteyenler için doğru adrestir.

Le Chalet Yazıcı Otel odalara giriş, saat 14.00’ten itibaren başlar.
Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00’dir.
Le Chalet Yazıcı Hotel’e evcil hayvan kabul edilmiyor.

Aile odaları ve özel odalar hariç, diğer odalarda yapılacak 2+1 ve 3 kişilik konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Le Chalet Yazıcı Hotel’de verilen Tam Pansiyon konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.