Magna Pivot – Erciyes

Magna Pivot
Magna Pivot
Magna Pivot
Magna Pivot
Magna Pivot
previous arrow
next arrow
SliderErciyes dağı’nin eteklerinde 2,200 metre yükseklikte konumlanan Magna Pivot Otel, siz değerli müşterilerine bambaşka bir kar deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Tüm misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunan ve kalitesinden asla taviz vermeyen Magna Pivot Otel, evinizin huzurunu tatilinize taşıyor.

Efsanelere konu olan Erciyes dağı’nin hemen her köşesine ulaşan 110 km uzunluğundaki pistlerde kendi öykünüzü yazmak için sizler de bize katılın.

Yöresel Kayseri Mutfağının tadını, dünya mutfağıyla harmanlayan büyüleyici soframızın en özel konuğu olun.

Magna Pivot Otel sadece yeni bir konaklama anlayışı değil, aynı zamanda da yepyeni bir dağ olgusunu hizmete sunuyor.

Kar tutkunları, sunduğumuz aktivitelerle adrenalin ve heyecanı iliklerine kadar hissederken, pistlerde de sportif kalite ve güvenlik adına her türlü ayrıntının düşünüldüğü Erciyes’te 24 saat dağ keyfini yaşıyor.

Eğlence ve oyundan hiç vazgeçmeyen, size her anınızı dolu dolu yaşatan ve dağ atmosferini sonuna kadar hissettiren Magna Pivot Otel sürprizleriyle geliyor.

STANDART ODA
Magna Pivot Otel 32 adet standart oda ile misafirlerine, zengin ve şık mimarisi ile hem göl hem de dağ manzarasını sunuyor.

Elektrikli şöminesi ve balkonu bulunan odalar, french bed ve twin bed seçeneklerine sahiptir.

Junior Suit
Magna Pivot Otel’de 2 Adet junior suit misafirlerine eşsiz göl manzarası sunarken, içerisinde mini mutfak, yemek masası, oturma grubu ve bir adet french bed bulunuyor.

Dublex Suit
Magna Pivot Otel’de 4 Adet Dublex Suit bulunmaktadır Birbirinden keyifli bu 4 odanın içinde elektrikli şömine, mini mutfak, yemek masası, oturma grubu ve french bed bulunuyor.

Konuklarına hem muhteşem gölün manzarasını, hem de Erciyes Dağı’nın o heybetli görüntüsünü yansitan Magna Pivot Otel siz tatilcileri ucuz fiyatlarla bekliyor.