Merhaba Pansiyon – Bodrum

Merhaba Pansiyon
Merhaba Pansiyon
Merhaba Pansiyon
Merhaba Pansiyon
Merhaba Pansiyon
previous arrow
next arrow
SliderMerhaba Otel Türkiye ve Ege’nin gözdesi Bodrum’da 1980 yılından bugüne kadar, ilkeli ve seviyeli işletme anlayışı ile hizmet vermektedir.

Merhaba Pansiyon muhteşem kale ve deniz manzarası eşliğinde daha eğlenceli ve unutulmaz bir Bodrum tatili yaşatmak için, siz değerli misafirlerilerinibekliyor.

Merhaba Pansiyon Bodrum merkezde, Barlar sokağında, Halk Plajının ve aynı zamanda Eğlence ve Alış-Veriş mekânlarının başladığı yer olan

HALİKARNAS karşısındaki Bodrum’a özgü dar bir sokak içerisinde yer almaktadır.

Merhaba Pansiyonun odalarında klima, tv, wifi, wc ve diğer gereksinimler mevcuttur. Ayrıca teras manzarası muhteşem olmakla beraber, görülmeye değerdir.

Merhaba Pansiyon misafirlerine özel, günlük ve haftalık tekne turları, araç kiralama, su altı dalış sporları, Türk hamamı, otobüs ve feribot biletleri temini gibi hizmetlerde yardımcı olmaktadır.

Merhaba Pansiyondan Avrupa’nın en iyisi ve dünyanın sayılı Sualtı Arkeoloji Müzesini barındıran Bodrum Kalesine, feribot iskelesine ve Bodrum otobüs terminaline olan uzaklığı ise yürüyerek 10 dakikadır.

Ayrıca Merhaba Pansiyon şehir içerisindeki otobüs terminaline ve feribot iskelesine ise ücretsiz servis aracı mevcuttur.

Bodrum Havalimanı’na olan uzaklığı ise 35 km olup, araçla yarım saat sürmektedir.

Merhaba Pansiyona ulaşım HAVAŞ – ATLASJET – ONUR AİR ve PEGASUS Hava Yollarına ait Servis araçlarıyla, Havalimanı ve Bodrum Otogarı arasında karşılıklı olarak yapılmaktadır.

Merhaba Pansiyon iyi bir tatil geçirmenizi diler.