Sefa Termal Tatil Köyü – Afyon

Sefa Termal Tatil Köyü
Sefa Termal Tatil Köyü
Sefa Termal Tatil Köyü
Sefa Termal Tatil Köyü
Sefa Termal Tatil Köyü
previous arrow
next arrow
SliderSefa Termal Tatil Köyü Afyon Gazlıgöl’de bulunmaktadır. Sefa Termal Tatil Köyü şehir merkezine 21 km uzaklıktadir ve ziyaretçilerine şifa dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Sefa Termal Tatil Köyü’nun Termal suyu bölgenin en mineralli suyu seçilmiş olup. Tesisin şifalı suları cilt, kas-iskelet sistemi, idrar yolları hastalıkları ve solunum sistemi gibi hastalıklara iyi gelmektedir.

Sefa Termal Tatil Köyü’nde standart oda, villa ve apart oda (daire) seçenekleri bulunmaktadır. Apart dairelerde oturma alanı, çamaşır makinesi ve mini mutfak bulunmaktadır.

Sefa Termal Tatil Köyünde kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mutfak vardır. Mutfakta ocak, mini buzdolabı ve çeşitli mutfak gereçleriyle bulunmaktadır. Sefa Termal Tatil Köyün’de havlu, çarşaf ve nevresimler tesis tarafından temin edilmektedir. Odalarda düzenli olarak temizlik hizmeti verilmektedir.

Sefa Termal Tatil Köyü haftanın 7 günü konuklarına hizmet sunmaktadır. Sefa Termal Tatil Köyü genelinde Wi-Fi mevcut olup erişimi herhangi bir ek ücrete tabi değildir.

Ayrıca tesise özel araba ile gelirseniz otel bünyesinde bulunan ücretsiz otoparktan faydalanabilirsiniz. Sefa Termal Tatil Köyü’nde yüksek kapasiteli bir restoran bulunmaktadır.

Sefa Termal Tatil Köyü’nün Termal suyu bulunduğu bölgenin en mineralli suyu seçilmiş olup, yerin 550 metre derinliğinden çıkmaktadır, çıkış noktasındaki sıcaklığı 85 derecedir. Çıkış yerinin debisi 60 LT/sn’dir.

Kaynak suları artezyen (kendiliğinden yer altından çıkan) olup sondaj değildir, arsenik, siyanür gibi insan vücuduna zararlı olabilecek toksik ve zehirli maddeler bulunmamaktadır. Bu da yer altından çıkan suyun sağlıklı ve doğal olduğunu ve bir çoğunun aksine içilebilir olduğunu göstermektedir.