Surf Tatil Köyü- Muğla

Surf Tatil Köyü
Surf Tatil Köyü
Surf Tatil Köyü
Surf Tatil Köyü
Surf Tatil Köyü
previous arrow
next arrow
SliderSurf Tatil Köyü Datça Marmaris karayolunun 12nci km sinde konumlanmıştır. Benzersiz konumu ve doğal ortamı ile surf tutkunları için biçilmiş bir kaftandir.

Surf Tatil Köyü sadece tatil yapmak ve Datça’nın sunduğu doğal güzellikleri yaşamak isteyenlere de sınırsız hizmet etmektedir. Türkiye Yelken federasyonu’nun her yıl düzenlemiş olduğu Türkiye Windsurf Şampiyonasına ev sahipliği yapmaktadır.

Surf Tatil Köyü Türkiye’nin çeşitli merkezlerinden gelen Kolej ve beden eğitimi, spor akademileri yaz sezonu gençlik kampında misafir etmektedir. Datça Surf Tatil Köyü, Türkiye’de ilk ve tek Surf paketi sunan konsepti ile diğer surf okullarından ayrılmaktadır.

Surf Tatil Köyü Paket programlarında tam pansiyon olarak konaklarken, hafta boyunca surf dersleri ve serbest kullanım imkanlarını ihtiyacınız olan tüm malzemeleri dekarşılamaktadır.

Surf Tatil Köyünde Toplam 11 adet bungalov ve 15 adet standart oda ihtiyacınız olan konfor ve rahatlığı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Denize sıfır olan tesis kendine ait plajı ile Simi adasını gören manzarasi ile siz misafirlerine keyifli bir ortam sağlamaktadır.

Datça ve çevre ilçelerden her yaşta ve her seviyede surf sever ders almak veya surf yapmak için Surf Tatil Köyünü tercih etmektedir.

Yerli ve yabancı işinde profesyonel eğitmenler ile sörfe ilk adımınızı güvenle atabileceğiniz gibi, bir üst seviyeye yönelik destek ve eğitim de alabilirsiniz.

Surf Tatil Köyü Ders, malzeme kiralama, konaklama, restoran, bar ve güvenlik hizmetlerini misafirlerine sunarken, Türkiye’de bu alanda bir öncü olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Aktiviteler

Wind Surf
Kite Surf
Katamaran
Yoga
Kano
Tüplü Dalış