Sway Hotels Palandöken

Sway Hotels Palandöken
Sway Hotels Palandöken
Sway Hotels Palandöken
Sway Hotels Palandöken
Sway Hotels Palandöken
previous arrow
next arrow
SliderSway Hotels Palandöken, Türkiye’ nin en güzel doğal kayak pistlerine sahip olan Erzurum Palandöken’ de bulunmaktadır. Özel karlandırma sistemi ve ışıklandırılmış pistleri sayesinde Aralık’tan Mart sonuna kadar kayak keyfi sunmaktadır. Sway Hotels’in bünyesindeki Sway Spa Merkezi, Uzakdoğulu ekibiyle misafirlerine yenilenme ve dinlenme fırsatı sunmaktadır.

Balayı Oteli
Engelli Dostu Oteli
SPA OteliKongre Oteli
Çocuk DostuKayak Oteli
Engelli Odası – 2 Adet
Tekerlekli Sandalyeye Rampası Mevcuttur.

Sway Hotels Palandöken, 2012 yilinda Türkiye’nin En başarili Spor ve Turizm Yatirim Oteli, 2013 yilinda ise Türkiye’nin En iyi Kayak Oteli ödülünü almıştır, otel misafirlerine 12000 metre uzunlugunda bir kayak pisti sunmaktadır. Sway Hotels Palandöken’in, Uluslararasi Kayak Federasyonu onayli 1900 metre uzunlugunda büyük bir slalom pisti vardır.

Özel kızak pisti deneyimi yasamak isteyenlere özel 1200 metrelik özel kizak pisti, yeni baslayanlar için 2100 metrekare büyüklügünde yeni baslayanlar parki, snowboard tutkunlari için ise 1400 metrelik dogal pisti vardır.

Sway Hotels Palandöken’de kayak tutkunu çocuklar için de çocuk kar parki bulunmaktadır. Pistlerin %80’lik kısmı yapay kar sistemi ile oluşturulduğu için kar kalinligi ile ilgili sorun yasanmamaktatır.Bu pistler, tesiste konaklayanlar için ücretsiz olup günübirlik ziyaretçiler ücret karşılığında yararlanabilirler.

Tesisin sundugu olanaklar bunlarla da sinirli değildir. Sway otelin isitmali kapali havuzundan faydalanabilir, spa ve wellness salonunda kendinize vakit ayirabilirsiniz. Hamam, sauna, masaj gibi aktivitelerle yorğunlugunuzu atabilir huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Çocuk dostu Sway Hotels Palandöken’de Penguen Çocuk Kulübü ve Penguen Snow Park, 4-12 yas aralığındaki tüm çocuklarin kullanimina açıktır. Bununla birlikte Sway Spa’da bulunan ısıtmalı kapalı çocuk havuzunda bulunmaktatır. Özel güvenlik önlemlerine sahip Penguen Snow Park’ta ıstersenz çocugunuz kayak dersi alabilir.

Sway Hotels Palandöken’de standart oda, presidential suit, deluxe oda ve junior suit oda gibi farkli oda seçenekleri mevcuttur. Son derece konforlu ve şık olan odalarda nemlendirme sistemi, LCD TV, mini bar gibi ek hizmetlerde bulunmaktadır.


Yiyecek ve İçecek Saatleri

07:00-10:00 Sabah Kahvaltısı
12:30-14:00 Öğle Yemeği
17:00-18:00 Çay saati
19:00-22:00 Akşam Yemeği

Sway Hotels Palandöken Tam pansiyon hizmet vermekte olup sabah, öğle ve akşam yemekleri dahildir. Öğle ve Akşam yemeklerinde ücretsiz meşrubat, çay ve kahve servisi vardır. Yemek dışında alınan tüm içecekler ücretlidir.