Tiara Termal Hotel & Spa – Bursa

Tiara Termal Hotel & Spa
Tiara Termal Hotel & Spa
Tiara Termal Hotel & Spa
Tiara Termal Hotel & Spa
Tiara Termal Hotel & Spa
previous arrow
next arrow
SliderTiara Termal Hotel & Spa Bursa’nın, dokusu ve kaplıcalarıyla tarihe adını yazdırmış Çekirge semtinde yer almaktadır.

Tarihi ve turistik bölgelerle neredeyse iç içe bulunan Tiara Hotel & SPA, konuklarına farklı konaklama alternatiflerinin yanında sessiz, huzurlu ve sağlıklı bir ortam sağlıyor.

Tiara Termal Hotel & Spa farklı özelliklere sahip odaları, 300 metrekare büyüklüğünde, kendi doğal kaynağından beslenen termal havuzu, geleneksel Türk hamamları, sauna, fin hamamı ve masaj olanaklarıyla sağlıklı, keyifli ve huzurlu bir ortamı tek bir adreste sunuyor.

Tiara Termal Hotel & Spa dünyanın her yerinden gelen misafirleri için butik tatil ve konaklama olanağı sağlamakta 24 Standart, 84 Standart Deluxe, 12 Superior, 6 Junior Suite, 20 Executive Suite odasının yanı sıra

Tiara Termal Hotel & Spa Otelde özel hamamlı, geniş ve çok odalı 2 adet kral dairesi ve engelli misafirler için özel donanımlı odalar yer alıyor.

Tiara Hotel & SPA, dünya lezzetlerini misafirlerine sunan restoranı ve 30 / 250 kişi kapasiteli 2 farklı toplantı ve balo salonları ile koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet veriyor.

Tiara Termal Hotel & Spa üstelik masaj dışında tüm Spa hizmetleri tüm konuklara ücretsiz olarak sunuluyor.

Tiara Hotel & SPA hizmet markası olarak Tivona Catering, 50 kişiden 5000 kişiye kadar her türlü catering organizasyonlarınızda özel lezzetleri, büyük bir incelik ve seçkin bir sunum şekliyle konuklarınızla buluşturuyor.