Uludağ Orman Köşkleri

Uludağ Orman Köşkleri
Uludağ Orman Köşkleri
Uludağ Orman Köşkleri
Uludağ Orman Köşkleri
Uludağ Orman Köşkleri
previous arrow
next arrow
SliderUludağ Orman Köşkleri Kış turizminin merkezi olan Uludağ’ın Sarı alan bölgesinde bulunan ahşap köşkleri ile misafirlerine unutulmayacak bir doğa tatili hizmetini sunmaktadır.

Uludağ Orman Köşkleri Uludağ Oteller Bölgesi’ne 700 metre uzaklıktaki Çobankaya mevkiinde çam ormanının içerisinde yer alan 21 orman köşkü Karinna Hotel’in üstün hizmet anlayışıyla işletiliyor.

Uludağ Orman Köşkleri Salon, yatak odası, mutfak ve banyodan oluşan farklı büyüklüklerdeki ahşap köşklerden oluşmaktadır, doğanın içerisinde huzur ve sessizlik arayanlar için. Bunaltıcı yaz günlerinde tercih edilen eşyalı Orman Köşkleri kışın da karların içinde masal gibi bir tatil sunuyor.

4 Mevsim Uludağ keyfi.

Uludağ Orman Köşkleri her sezon kullanıma uygun ve ahşap olarak inşa edilmiştir; B Tipi köşklerde maksimum 6 kişi kalabilmektedir. Uludağ ormanlarında doğa yürüyüşleri, kamp alanları, kamp ateşi, mangal gibi daha birçok etkinlik yapılabilmektedir. Üstelik en son teknoloji ile modernize edilmiş teleferik araçları ile Bursa Merkez’den sadece 17 dakika uzaklıktadır.

Önemli Bilgiler
Giriş Saati:14:00
Çıkış Saati:12:00
Evcil hayvan kabul edilir.
Rehber köpek kabul edilmez.
Tesis ekstra yatak sağlamaz.
Tesis her yaştan çocuk misafir kabul ediyor.

Uludağ’ın yeşil ağaçlarla kaplı ormanlarının tertemiz havası sizlere çok iyi gelecek.